Kitaplar
Şirket Değerlemesi (Teori ve Uygulama)
E. Hesap Uzmanı / YMM Hasan Yalçın Tarafından Hazırlandı. Şirket Değerlemesi (Teori ve Uygulama) devamı için tıklayın.
SGK Prim Belgeleri Düzenleme ve Prim Teşvikleri Kılavuzu
"Tüm Yönleriyle Uygulamalı SGK Prim Belgeleri Düzenleme İle Sigorta Prim Teşvikleri Kılavuzu” adı altında piyasaya çıkarılan bu kitap, alanında en kapsamlı eser olma özelliğini taşımaktadır. devamı için tıklayın.
Muhasebe Kayıt Kılavuzu
YMM Hüseyin YALÇIN tarafından bir uygulama kılavuzu olarak tasarlanan bu kitapta; muhasebe kaydını gerektiren olaylar gerçekleştiğinde yapılması gereken muhasebe kayıtları örneklerle açıklanmıştır. devamı için tıklayın.
Maliyet Muhasebesi Sistemi Kurulum ve Kullanım Kılavuzu
KOBİ'ler için Hazırlanmış Bağımlı ve Bağımsız Meslek Mensuplarının Kılavuz Kitabı "Maliyet Muhasebesi Sistemi Kurulum ve Kullanım Kılavuzu" yayınlandı.Toplam 363 Sayfa Olan Kitap tüm süreci 10 Aşamada Açıklamakta ve 20 Yıllık Üretim Şirketi Üzerinde detaylı olarak uygulamaktadır. devamı için tıklayın.
Dönem Sonu Vergi ve Muhasebe Uygulamaları
Yeminli Mali Müşavir Hüseyin Yalçın Hazırladı., Dönem Sonu İşlemlerine İlişkin, Vergi ve Muhasebe Uygulamalarının Detaylı Açıklamaları, Muhasebe Kayıtları, Örnek Uygulamalar, Bu Çok Özel Kitap Çok Kısa Süre İçin, Sınırlı Sayıda devamı için tıklayın.
Giderler "2011"
E. Hesap Uzmanı / YMM Hasan Yalçın Tarafından Hazırlandı. Hangi Giderler İndirim Konusu Yapılabilir? Hangi Giderler Kanunen Kabul Edilmeyen Giderdir? Giderlere ilişkin bütün detaylar bu kitapta! devamı için tıklayın.

1 
© 2011 www.muhasebevergi.com Tüm Hakları Saklıdır.