Muhasebe Vergi Crowe Horwath Bünyesine Katıldı
02.05.2011 tarihinden itibaren hizmet veren 194.231 üyesi ile Türkiye'nin en büyük muhasebe ve vergi portalı www.muhasebevergi.com Crowe Horwath Bünyesine katıldı.

Kurulduğu günden bu güne doğru zamanda doğru bilgiyi portal ve gerçekleştirdiği seçkin ve yerinde eğitimler ile meslek camiasına vermeyi amaçlayan  portalımız bünyesine katıldığı Crowe Horwath ağının yerel ve global mesleki birikim ve tecrübesiyle eskisinden çok daha güçlü, çok daha bilgili, çok daha hızlı olarak hizmet verecektir.

Sitemizin ana teması bugün itibariyle yeni yüzü ile kullanıma açıldı. Öneri görüş ve düşüncelerinizi iletişim menüsünden editörlerimize gönderebilirsiniz.

Kurulduğumuzdan bugüne desteğini ve ilgisini esirgemeyen üyelerimize teşekkür ederiz.

Muhasebe-Vergi 

Crowe Horwath Hakkında


Türkiye’de bağımsız denetim, vergi denetimi, Yeminli Mali Müşavirlik hizmetleri ile, mali danışmanlık, yönetim danışmanlığı, iç denetim ve kurumsal finansman alanlarında; müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmetleri, lokal tecrübesi ve global networkü ile sunan bir denetim ve danışmanlık firmasıdır.
 
100’ü aşkın ülkede 640 ofis 28.000 profesyonel çalışanı ile dünyanın muhasebe ve denetim alanında on büyük firmasının içerisinde yer alan Crowe Hortwath International’ın bir üyesidir.
 
Faaliyet gösteren şirketler;
 
HSY Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. (Yeminli Mali Müşavirlik ve Finans Danışmanlığı Hizmetleri)
 
Tam Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. (SPK, EPDK, KGK Yetkisine Haiz Bağımsız Denetim Hizmetleri)

Detaylı Bilgi ve İletişim İçin : www.hsyaudit.com 
 


     
© 2011 www.muhasebevergi.com Tüm Hakları Saklıdır.